Biokominki portalowe

Biokominki portalowe wiernie oddają wygląd tradycyjnego kominka a przy tym zachowują wszystkie innowacyjne rozwiązania jakie oferują producenci biokominków. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie nie tylko prostotę i elegancję ale także funkcjonalność. W ofercie sklepu Decofire posiadamy biokominki portalowe najlepszych producentów takich jak Decoflame, InFire czy  Biokominki portalowe Ruby Fires.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek Ruby Fires KRETA MINI obudowa MDF
  Już od 7 529,00 zł
  Biokominek Ruby Fires KRETA MINI obudowa MDF
  Ocena:
  0%
  (0)
 2. Biokominek Ruby Fires KOS obudowa MDF
  Już od 6 999,00 zł
  Biokominek Ruby Fires KOS obudowa MDF
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. Biokominek Ruby Fires CADIZ obudowa Fossil Stone
  Już od 7 999,00 zł
  Biokominek Ruby Fires CADIZ obudowa Fossil Stone
  Ocena:
  100%
  (1)
 4. Biokominek Ruby Fires CADIZ obudowa MDF
  Już od 6 529,00 zł
  Biokominek Ruby Fires CADIZ obudowa MDF
  Ocena:
  0%
  (0)
 5. Biokominek Ruby Fires CADIZ CORNER obudowa MDF
  Już od 6 999,00 zł
  Biokominek Ruby Fires CADIZ CORNER obudowa MDF
  Ocena:
  0%
  (0)
 6. Biokominek Ruby Fires CADIZ CORNER obudowa Fossil Stone
  Już od 8 999,00 zł
  Biokominek Ruby Fires CADIZ CORNER obudowa Fossil Stone
  Ocena:
  0%
  (0)
 7. Biokominek portalowy Infire INPORTAL 2
  3 490,00 zł
  Biokominek portalowy Infire INPORTAL 2
  Ocena:
  100%
  (1)
 8. Biokominek portalowy Infire INPORTAL 1
  Już od 3 490,00 zł
  Biokominek portalowy Infire INPORTAL 1
  Ocena:
  100%
  (1)
 9. Biokominek Ruby Fires KOS obudowa Fossil Stone
  Już od 8 829,00 zł
  Biokominek Ruby Fires KOS obudowa Fossil Stone
  Ocena:
  0%
  (0)
 10. Biokominek Ruby Fires NERO obudowa Fossil Stone
  Już od 8 729,00 zł
  Biokominek Ruby Fires NERO obudowa Fossil Stone
  Ocena:
  0%
  (0)
 11. Biokominek Ruby Fires KRETA obudowa Fossil Stone
  Już od 7 699,00 zł
  Biokominek Ruby Fires KRETA obudowa Fossil Stone
  Ocena:
  0%
  (0)
 12. Biokominek Ruby Fires ELDA obudowa MDF
  2 899,00 zł
  Biokominek Ruby Fires ELDA obudowa MDF
  Ocena:
  0%
  (0)
 13. Biokominek Ruby Fires LOUIS XIV obudowa Castle Stone
  Już od 9 129,00 zł
  Biokominek Ruby Fires LOUIS XIV obudowa Castle Stone
  Ocena:
  0%
  (0)
 14. Biokominek Ruby Fires KRETA MINI obudowa Fossil Stone
  Już od 8 828,00 zł
  Biokominek Ruby Fires KRETA MINI obudowa Fossil Stone
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący

Klimat Biokominka Tradycyjnego

Biokominki portalowe w przeciwieństwie do biokominków wiszących świetna alternatywna dla kominka tradycyjnego. W przeciwieństwie do nich, nie wymagają przewodów kominowych i są znacznie prostsze w użytkowaniu. Wystarczy, że uzupełnimy palenisko biopaliwem bionlov i uruchomimy biokominek, aby w kilka sekund móc cieszyć się ciepłem prawdziwego ognia w domu. Tradycyjny biokominek sprawdzi się w każdym wnętrzu, zarówno w stylu klasycznym i nowoczesnym. Uniwersalny charakter biokominków portalowych daje ogromne możliwości pod kątem ich aranżacji.

Ceny Biokominków portalowych 

W ofercie sklepu Decofire posiadamy różne modele biokominków portalowych, biokominki zewnętrzne i biokominki do zabudowy. Na uwagę zasługują w szczególności takie modele jak, KRETA od Ruby Fires. Klasyczny model z obudową na styl tradycyjnego kominka ekologicznego. Posiada delikatne eleganckie zdobienia, wykonany z naturalnego kamienia - trawertynu. Model NUORO to nieco bardziej nowoczesna wersja tradycyjnego biokominka. Jest to model wolnostojący, który możemy ustawić przy ścianie. Świetnie sprawdza się w aranżacji zarówno w salonie, w sypialni jak i w ogrodzie. Model ten posiada stabilną mocną i odporną na warunki atmosferyczne obudowę wykonaną z Betonlook. Materiał ten to połączenie kamienia i materiału syntetycznego, dzięki czemu wyglądem przypomina beton przy zachowaniu stosunkowo niskiej wagi. W nieco bardziej nowoczesnych aranżacjach doskonale sprawdzi się także model TODOS marki Ruby Fires. Obudowa biokominka to kamień w odcieniach bieli i szarości. Materiał FossilStone, z którego zbudowany jest zewnętrznie kominek na bio paliwo to z kolei połączenie forniru z naturalnego kamienia - trawertynu i ścisłej obudowy wykonanej z drewna. Wnętrze wkładu do biokominka zostało stworzone na styl ponadczasowej cegły.  Warto wspomnieć także o tym, że w modelu tym zastosowane zostało wyjątkowo bezpieczne biopalenisko 4114LB z unikalnym,  opatentowanym wkładem ceramicznym Ceramic Burner, który to wkład pochłania bioetanol i nie dopuszcza  do jakiegokolwiek niebezpiecznego rozlania się paliwa, nawet jeśli dojdzie do przewrócenia się kominka. Dodatkowo ceramiczny wkład to gwarancja równomiernie spalanego paliwa i brak nieprzyjemnego zapachu.

Bezpieczeństwo, wzornictwo i trwałość na lata

Biokominki muszą być trwałe i wytrzymałe, a przy tym ich wzory powinny wpasować się w każde wnętrze. Producenci tacy jak Decoflame czy RubyFires, zapewniają, ze ich biokominki produkowane są z najwyższej jakości materiałów przy zachowaniu odpowiednich procesów technologicznych. Przy wyborze biokominka należy zwrócić uwagę na to z czego są wykonane. Biokominki wykonane z dobrej jakości materiałów są bezpieczne i można je używać w każdym wnętrzu. Poszukujesz idealnego biokominka dla siebie? Zastanawiasz się jaki rodzaj i model będzie dla Twojego domu najlepszy? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru!
Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania, w najlepszej cenie. W swojej ofercie posiadamy biokominki cenionych na całym świecie producentów, wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadające certyfikat gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania.