Do czyszczenia systemu mlecznego

Środki do czyszczenia systemu mlecznego to istotny element wyposażenia każdego posiadacza profesjonalnego ekspresu do kawy. Środek ten zapewnia utrzymanie systemu mlecznego w odpowiedniej czystości, co z kolei bezpośrednio wpływa na jakość i smak kawy. 

Jeśli pragniesz cieszyć się doskonałym smakiem mlecznych kaw, takich jak capuuccino, latte czy flat white, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą - zapraszamy!

 

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Środek czyszczący do systemu mlecznego

Marka Jura opracowała system spieniania mleka, dzięki któremu uzyskujemy za każdym razem idealną piankę mleczną. Kremowa konsystencja pozbawiona pęcherzyków powietrza doskonale nadaje się do przygotowania specjałów mlecznych, takich jak latte, cappuccino czy flat white. Aby jednak przyrządzona pianka była zawsze najwyższej jakości, niezbędne jest zadbanie o odpowiednią higienę systemu mlecznego.

Jutra stworzyła specjalny środek do czyszczenia systemu mlecznego, który skutecznie pozbywa się resztek mleka zalegających wewnątrz urządzenia. Wystarczy zwykłe płukanie urządzenia z użyciem środka czyszczącego, aby zapewnić wysoki poziom higieny i najwyższą jakość przyrządzonego napoju. Posiadając ekspres marki Jura zaleca się korzystanie wyłącznie z oryginalnych produktów do konserwacji marki Jura, ponieważ zostały one opracowane w sposób jak najbardziej optymalny dla ekspresów producenta.