Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Kosze do grillowania

Każdy kto kiedykolwiek próbował grillować delikatne mięso rybie, wie jak trudna jest to sztuka. Ryba potrafi rozpaść się w efekcie czego, nie prezentuję się najlepiej. Aby ryba ugrillowała się równomiernie w całości warto korzystać ze specjalnych koszy do ryb. Do grillowania drobnych lub posiekanych warzyw świetnie nada się głęboki kosz wykonany ze stali nierdzewnej. Te i wiele innych przydatnych akcesoriów do grillowania znajdziecie w sklepie Decofire - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Kosz do grillowania

Umiejętne grillowanie, zwłaszcza delikatnych i trudnych w przyrządzeniu potraw to prawdziwa sztuka. Każdy, kto od czasu do czasu para się grillowaniem, wie jak trudne jest przygotowywanie na grillu delikatnych ryb czy przyrządzanie mieszanki warzyw. Z pomocą przychodzą funkcjonalne kosze do grillowania. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji pozwalają na właściwe i proste przygotowanie dań, które sprawiają trudności nawet zaprawionym grillmasterom. W Decofire znajdziecie wiele rodzajów koszy, dedykowanych do przygotowywania różnych dań - kosze do grillowania ryb, warzyw, pieczeni i wiele innych.

Dopasowane do wielu potraw

Oferta sklepu Decofire obejmuje szeroki wachlarz koszy do grillowania, dopasowanych do konkretnych potraw czy rodzajów mięsa. Najliczniejszą grupę stanowią kosze do grillowania ryb i warzyw. Jeśli chodzi o akcesoria do przygotowania znakomitych, aromatycznych ryb, pomóc w tym mogą kosze od trzech producentów światowej sławy. Marka GrillPro oferuje dwa rodzaje koszy - mniejszy, na pojedynczy kawałek ryby, mierzącej nawet do 40 cm długości oraz większy, przeznaczony do grillowania nawet trzech ryb jednocześnie. Tę samą ilość mięsa pomieści także kosz marki Napoleon, ze zdejmowaną drewnianą rączką. Firma Weber z kolei, stawia przede wszystkim na funkcjonalność, dlatego też stworzyła dwa rozmiary koszy - duży i mały - idealnych do grillowania zarówno ryb, jak i warzyw.

Weber przoduje także w produkcji koszy przeznaczonych specjalnie do przygotowywania warzyw. W Decofire znajdziecie aż pięć modeli tego produktu! Są one zróżnicowane pod względem wielkości i głębokości, dzięki czemu można dopasować kosz do własnych potrzeb. Jeżeli pragniemy przygotować soczystą pieczeń lub żeberka, oczywiście potrzebny będzie kosz o innym kształcie czy wielkości. Do tego celu doskonale posłużyć może pojemny, uniwersalny kosz do grillowania, ze zdejmowaną rączką, duży, obrotowy kosz do rożna, czy też przeznaczone specjalnie do grillowania żeberek i pieczeni, kosze marki GrillPro, Broil King lub Weber.

Nieco innym koszem, również dostępnym w naszym sklepie jest kosz na węgiel z pokrywką i zdejmowanym uchwytem. To dodatkowy element wyposażenia grilla, dzięki któremu możemy przyrządzać potrawy na węglu drzewnym.

Wszystkie kosze do grillowania w sklepie Decofire to produkty najwyższej jakości. Wszystkie ich elementy zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, zapobiegających przywieraniu i odpornych na wysokie temperatury i korozję.

Doskonała jakość i niskie ceny!

Wszystkie kosze w sklepie Decofire to połączenie dwóch idealnych cech każdego produktu - wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Zapraszamy do kontaktu - każdy z pewnością znajdzie tu najlepszy kosz do grillowania dla siebie, a nasi doradcy z chęcią udzielą w tym celu pomocnych rad!


BackTop