Filtry do wody

Wysokiej klasy filtry Claris to absolutny niezbędnik dla wszystkich posiadaczy ekspresów do kawy, którzy pragną cieszyć się doskonałej jakości kawą. Kluczowym jej elementem jest bowiem odpowiednio filtrowana woda, pozbawiona zanieczyszczeń i kamienia. Taki właśnie efekt uzyskamy dzięki filtrom wody do ekspresów do kawy Jura.

W ofercie sklepu Decofire znajdziecie duży wybór filtrów, które zapewnią doskonały smak i aromat kawy z ekspresu. Zapraszamy na zakupy!

Filtr  
Kategoria  
Bestseller  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
 1. Filtr do wody Claris Pro Smart Jura (72819)
  139,00 zł
  Filtr do wody Claris Pro Smart Jura (72819)
  Ocena:
  100%
  (1)
 2. Filtr do wody Claris NIRF700 Nivona
  60,00 zł
  Filtr do wody Claris NIRF700 Nivona
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. -9% Filtr do wody Claris White 1 szt. Jura (60209)
  Cena promocyjna 49,90 zł Regular Price 54,90 zł Oszczędzasz 5,00 zł
  Filtr do wody Claris White 1 szt. Jura (60209)
  Ocena:
  100%
  (1)
 4. -5% Filtr do wody Claris Smart 1 szt. Jura (71793)
  Bestseller Kupiło go już 590 klientów!
  Cena promocyjna 51,90 zł Regular Price 54,90 zł Oszczędzasz 3,00 zł
  Filtr do wody Claris Smart 1 szt. Jura (71793)
  Ocena:
  100%
  (1)
 5. -4% Filtry do wody Claris Smart 3 szt. Jura (71794)
  Cena promocyjna 153,00 zł Regular Price 159,00 zł Oszczędzasz 6,00 zł
  Filtry do wody Claris Smart 3 szt. Jura (71794)
  Ocena:
  100%
  (1)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący

Filtry do wody

Aby filiżanka kawy była zawsze najwyższej jakości, a kawa zachowała swój naturalny aromat i smak, niezbędna jest odpowiednia jakość wody. W naszych kranach zazwyczaj płynie woda, która zawiera związki chemiczne wpływające na smak kawy a także prowadzi do osadzania się kamienia w ekspresach do kawy. Użycie specjalnych filtrów do wody Claris marki Jura, pozwala na optymalne rozwiązanie problemu, a nowoczesna technologia jaką oferuje producent sprawia, że woda jakiej użyjesz do przygotowania kawy będzie zawsze wysokiej jakości.

Jak działają filtry do wody Claris?

Opracowany przez ekspertów specjalny system filtrów do wody Claris pozwala na stałą komunikację filtra z ekspresem automatycznym. Dzięki temu urządzenie rozpoznaje czy filtr został umieszczony w zbiorniku i tym samym aktywuje odpowiedni tryb filtracji wody. Dodatkowo ekspres sam poinformuje użytkownika o stopniu zużycia filtra i o wykorzystaniu jego pojemności.

System filtruję za każdym razem dokładnie taką ilość wody, jaka jest potrzebna do przygotowania kawy, wykorzystując przepływ do góry. Zastosowanie filtrów gwarantuje pozbycie się wszystkich szkodliwych substancji z wody oraz redukuje poziom wapnia do optymalnej ilości. Jednocześnie minerały i związki fluoru, mające korzystny wpływ na smak kawy, pozostają w pełni zachowane.

Zapomnij o odkamienianiu

Jeśli stosujesz filtry do wody Claris możesz przestać martwić się o to, czy Twój ekspres wymaga odkamieniania. Użycie filtrów gwarantuje, że zaoszczędzisz czas a Twój ekspres będzie zawsze w optymalnym stanie, zachowując swoją sprawność przez długie lata.

W ekspresach marki Jura zaleca się używanie tylko oryginalnych filtrów do wody Claris, ze względu na ich skład chemiczny i zgodność z charakterystyką przepływu wody w urządzeniach marki Jura.