Środki odkamieniające

Sporym utrudnieniem w przygotowaniu ulubionej kawy z ekspresu, która cieszyć będzie swoim smakiem i aromatem, jest niewątpliwie osadzanie się kamienia na częściach ekspresu. Specjalne środki odkamieniające Jura nie tylko zapobiegają osadzaniu się niepożądanego kamienia, ale także chronią przed ponownym jego osadzeniem. Tabletki odkamieniające zostały precyzyjnie opracowane przez ekspertów marki Jura - są jednocześnie mocne, skuteczne, a jednocześnie bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Środki odkamieniające

Osadzający się kamień to najczęstsza przyczyna awarii ekspresów do kawy. Jego regularne usuwanie znacznie wydłuża trwałość urządzenia, a także gwarantuje, że przyrządzona kawa będzie zawsze najwyższej jakości, zachowując swój naturalny aromat i smak. Marka Jura opracowała specjalne tabletki, które delikatnie usuwają kamień i jednocześnie chronią urządzenie przed jego ponownym osadzaniem.

Jak działają środki odkamieniające?

Jeśli korzystając z ekspresu nie używamy wysokiej jakości wody, narażamy nasze urządzenie na osadzanie się kamienia. Warto pamiętać o tym, że to właśnie kamień jest najczęstszą przyczyną awarii i jeśli nie jest regularnie usuwany, może doprowadzić nawet do całkowitego zepsucia ekspresu do kawy. Aby tego uniknąć marka Jura opracowała specjalne tabletki odkamieniające, które nie tylko czyszczą urządzenie, ale także chronią je przed szkodliwymi osadami. Tabletki odkamieniające opracowane przez ekspertów Jura, najpierw skutecznie i bardzo dokładnie usuwają kamień, a następnie zamykają system przepływu i zapewniają trwałą ochronę antykorozyjną przewodów oraz termoblok.

Należy pamiętać, że posiadając ekspresy do kawy marki Jura, zaleca się używanie tylko oryginalnych tabletek odkamieniających Jura, ponieważ ich formuła została idealnie opracowana dla materiałów z jakich wykonane jest urządzenie i zapewnia optymalną ochronę oraz higienę ekspresów do kawy.

Dbałość o środowisko naturalne

Marka Jura poprzez swoje działania i opracowane technologie, wspiera ochronę środowiska naturalnego, tworząc środki do konserwacji pozbawione szkodliwych fosforanów. W skład formuły tabletek odkamieniających wchodzą związki chemiczne bezpieczne zarówno dla urządzenia, jak i dla środowiska. Rozwiązania jakie oferuje marka gwarantują odpowiednią higienę urządzenia. Zagwarantowały one także prestiżowy certyfikat TÜV dla marki.