Sezon grillowy trwa Sprawdź Promocje na Grille Gazowe do 30%

Termometry

Każdy kto kiedykolwiek grillował, wie jak ważna do uzyskania oczekiwanych efektów jest odpowiednia temperatura. Ma ona szczególne znaczenie w grillowaniu mięsa, jeśli chcemy uzyskać pożądany stopień wysmażenia. Mierzenie temperatury na oko jest trudne i udaje się tylko bardziej zaawansowanym kucharzom. Mniej doświadczonym lub wszystkim, którzy pragną mieć precyzyjną kontrolę nad grillowanymi potrawami polecamy skorzystanie z profesjonalnych termometrów.

W Decofire posiadamy kompaktowe, składane termometry kieszonkowe, większe termometry cyfrowe z dwiema sondami oraz praktyczne termometry z wyświetlaczem LED i wiele innych.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
 1. Termometr Bluetooth B-Therm Borniak (TR-10)
  229,00 zł
  Termometr Bluetooth B-Therm Borniak (TR-10)
  Ocena:
  100%
  (1)
 2. Sonda iGrill Pro Meat Weber (W-7211)
  92,90 zł
  Sonda iGrill Pro Meat Weber (W-7211)
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. Sonda iGrill Pro Ambient Weber (W-7212)
  92,90 zł
  Sonda iGrill Pro Ambient Weber (W-7212)
  Ocena:
  100%
  (1)
 4. Inteligentny termometr GrillEye® (GE0001)
  299,00 zł
  Inteligentny termometr GrillEye® (GE0001)
  Ocena:
  100%
  (2)
 5. Sonda do termometru Weber (W-6743)
  89,90 zł
  Sonda do termometru Weber (W-6743)
  Ocena:
  0%
  (0)
 6. Termometr Weber iGrill 2 (W-7221)
  599,00 zł
  Termometr Weber iGrill 2 (W-7221)
  Ocena:
  0%
  (0)
 7. Termometr kieszonkowy Napoleon (61004)
  29,00 zł
  Termometr kieszonkowy Napoleon (61004)
  Ocena:
  0%
  (0)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Szukasz Grilla?
Skontaktuj się z ekspertem!
Tomek
Tomek Ekspert grillowy

Termometr grillowy

Zarówno amatorzy, jak i zaprawieni grillmasterzy doskonale wiedzą o tym, że niezwykle istotnym jest, aby podczas grillowania utrzymać właściwą temperaturę na ruszcie. Ważne jest także żeby w odpowiednim momencie ściągnąć potrawę z grilla, tak by cieszyć się jego idealnym smakiem, aromatem i stopniem wysmażenia. Akcesorium które znacznie to ułatwi jest termometr do grilla. W sklepie Decofire znajdziecie wiele praktycznych i funkcjonalnych termometrów, które przez lata będą służyć i ułatwiać grillowanie.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli termometrów, dopasowanych do różnych rodzajów grilli oraz do rozbieżnych oczekiwań klientów. W sklepie Decofire znajdziecie więc między innymi termometr do grilla Weber, do błyskawicznego pomiaru, cyfrowy termometr kieszonkowy, termometr do mięsa, czy termometr z wyświetlaczem LED.

Niezbędny element wyposażenia

Wydawałoby się, że termometr do grilla to tylko pewien dodatek, gadżet. Prawda jest taka, że termometr grillowy to niezbędny element wyposażenia każdego grillmastera. Pozwala on kontrolować temperaturę na ruszcie i wewnątrz produktu. Wiele różnych potraw wymaga utrzymania w różnych temperaturach w celu właściwego ich przygotowania, dlatego tak istotnym jest możliwość jej kontrolowania. Jest to bardzo ważne, na przykład w przypadku grillowania mięs, zwłaszcza dziczyzny, która powinna być przyrządzana i ściągana z rusztu w ściśle określonej temperaturze.

Rodzaje termometrów grillowych

Wybór naszego termometru powinien w dużej mierze zależeć od tego co i jak grillujemy oraz jakie są nasze wymagania sprzętowe. Oferujemy zróżnicowane pod wieloma względami termometry wysokiej klasy. Uniwersalnym modelem jest z pewnością cyfrowy termometr bezprzewodowy Weber. Posiada on dwie sondy i umożliwia łatwe kontrolowanie temperatury oraz wybór stopnia wysmażenia produktu, jaki chcemy osiągnąć. Dla zwolenników bardziej minimalistycznego, ale nie mniej wydajnego sprzętu trafnym wyborem będzie cyfrowy termometr do błyskawicznego pomiaru temperatury lub składany termometr kieszonkowy, oba marki Weber. Ta sama firma oferuje swoim klientom także termometry iGrill. Są to nowoczesne urządzenia umożliwiające dokładną kontrolę temperatury przy pomocy aplikacji mobilnej Weber iGrill. Aplikacja dostępna jest na system Android i iOS. Wystarczy wbić sondę w mięso i kontrolować jego przygotowywanie z telefonem w ręku.

Dla grillujących po zmroku marka ProGrill stworzyła praktyczny termometr z wyświetlaczem LED. Zapewnia on natychmiastowy pomiar temperatury i możliwość jej odczytu o każdej porze dnia i nocy. Inną propozycją marki GrillPro jest termometr z zabezpieczającą przed poparzeniem silikonową główką. Produkt wskazuje temperaturę a także informuje o stanie gotowości mięsa w zależności od jego rodzaju.

Najlepsze termometry w najlepszych cenach

Jeżeli szukasz wysokiej jakości termometru do grilla gazowego, termometru na pokrywę grilla, czy też termometru do mięsa z sondą koniecznie odwiedź nasz sklep stacjonarny w Krakowie, przy ulicy Nad Serafą 56. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące termometrów grillowych lub innych akcesoriów czy też samego grilla, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy, bo o grillach wiemy wszystko, a nawet jeszcze więcej!