Sklep Decofire oferuje szeroki wybór zarówno samych grilli (węglowych, gazowych i elektrycznych), jak i wszelkich przydatnych do nich akcesoriów, począwszy od rękawic, czy środków do czyszczenia, a skończywszy na częściach wymiennych do grilli jak chociażby ruszta, butle gazowe, czy stojaki na kurczaka. Jak grillować to tylko z Decofire!Weber - więcej niż grille!

Pomimo, że w swoim asortymencie posiadamy wiele marek, skupmy się teraz na jednej z nich, której asortyment obejmuje naprawdę wszystko, czego tylko mistrz grilla zapragnie! Weber oferuje bardzo wysokiej jakości produkty. Z pewnością potwierdzi ten, kto testował choćby jeden z nich. Na powyższym filmiku Michał pokrótce omówił wszystkie produkty i akcesoria. Ale dla tych, którzy nie mogli, bądź nie chcieli obejrzeć, pokrótce opiszemy szeroki asortyment markowych produktów Weber, które znajdziecie w Decofire. Przechadzając się wzdłuż sklepowych półek możemy zobaczyć: rękawice do grilla we wszelkich rozmiarach, fartuchy, łopatki do ryb, czy też te do przerzucania mięsa, a także zestawy dwu i trzyczęściowe, w zakres których wchodzą: szczypce, łopatki i widelce o różnej długości.

Ale to dopiero początek. Gąbeczki do czyszczenia grilla, czy rusztu, jak i specjalne środki czystości dedykowane grillom i poszczególnym w nich częściach. Dalej mamy stojaki na kurczaka, na żeberka, czy na szaszłyki, wszelkie akcesoria do grillowania ryb, między innymi kosze, w których można grillować je w całości. W Decofire nie brakuje też wszelkich koszy do szaszłyków, popcornów i frytek. No i czas przejść do sztućców. Tutaj jest w czym przebierać! Ich szeroki asortyment obejmuje: zarówno sztućce do przerzucania mięs, owoców morza, łopatki - zwykłe, jak i te ze składaną rączką, zestawy zarówno dwu jak i trzyczęściowe, radełko do krojenia pizzy, czy uchwyt do wyciągania rusztów. Dla zwolenników produktów premium, weber oferuje serię takich akcesoriów, pod nazwą - Weber Style.

Nie możemy zapomnieć również o produktach bezpośrednio niezwiązanych z grillowaniem, ale znacznie pomagającym w utrzymaniu czystości naszego sprzętu. Weber posiada w swoim asortymencie chemię do czyszczenia i konserwacji grilla, jak chociażby: płyn do czyszczenia emalii, rusztu, stali nierdzewnej, grilla, czy nawet płyn zapobiegający przywieraniu potraw. Do tego długie i krótkie szczotki do czyszczenia rusztów, a nawet pędzelki do smarowania mięs. Nie brakuje też termometrów do grilla, z dodatkową aplikacją na iphony. Co jeszcze? W Decofire znajdziecie ruszta, czy naboje gazowe Weber, a nawet młynki z kością słoniową do soli czy pieprzu, kosze do grillowania do warzyw i mięs, stojaki na kurczaka, płyty żeliwne do wielu modeli grilli, a również podstawowe akcesoria do grilli węglowych - kostki, rozpałki, kominu do rozpalania, czy brykiety - wszystko wysokiej jakości.