Pojemniki na mleko i Chłodziarki

Aby cieszyć się doskonałym smakiem kaw mlecznych - cappuccino, latte, flat white - warto zainwestować w takie akcesoria do ekspresu, jak pojemnik na mleko i chłodziarka. Sklep Decofire oferuje szeroki wybór tychże akcesoriów, które udoskonalą smak Twoich kaw. Posiadamy produkty marki Jura, znanego i zaufanego producenta ekspresów do kaw oraz wszelkich akcesoriów do ekspresów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący

Pojemniki na mleko i chłodziarki

Pojemniki na mleko i chłodziarki to coś w co powinien zainwestować każdy wielbiciel kaw mlecznych. Aby kawowa pianka posiadała odpowiednią konsystencję i smak, mleko musi być świeże i posiadać odpowiednią temperaturę. Dzięki nowoczesnej technologii jaką oferuję marka Jura mamy gwarancję, że mleko, które przechowujemy będzie zawsze idealnie przygotowane do spieniania.

Nowoczesne chłodziarki Jura - Idealna kawa mleczna

Chłodziarki na mleko marki Jura to połączenie eleganckiego designu i innowacyjnych rozwiązań. Urządzenia te utrzymują mleko w idealnej temperaturze 4 °C, zapewniając jednocześnie jego świeżość. Dzięki systemowi Cool Control oszczędzają energię elektryczną, poprzez wykorzystanie automatycznego wyłącznika poboru prądu, który dezaktywuje urządzenie w momencie wyjęcia zbiornika na mleko.

Dzięki systemowi Cool Control Wireless chłodziarka bezprzewodowo komunikuje się z ekspresem, informując nas na wyświetlaczu urządzenia o zbyt małej ilości mleka na kolejną kawę. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne. Zbiornik na mleko wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Z łatwością można go wyjąć, aby uzupełnić mleko lub umyć w zmywarce. Wygląd chłodziarki doskonale komponuje się z prostym i eleganckim wyglądem ekspresów marki Jura.

Warto także wspomnieć, że Jura wykorzystuje technologię, która pozwala na optymalne zachowanie czystości urządzenia. Dopasowane połączenia wtykowe zapewniają hermetyczne przejście między pojemnikiem, przewodem i dyszą mleka. Ma to znaczący wpływ w kwestii przyrządzania najwyższej jakości kawy.

Eleganckie pojemniki na mleko

Jura w swojej ofercie posiada także rozwiązanie dla tych, którzy mleczną kawę przygotowują sporadycznie.Szklany pojemnik na mleko, wykonany z hartowanego szkła, to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kartonu. Mleko przechowywane jest w sposób higieniczny, silikonowy wężyk podłączony jest do pokrywy pojemnika. Rurka mająca bezpośredni kontakt z mlekiem wykonana jest ze stali szlachetnej, a materiały użyte do produkcji nie mają wpływu na walory smakowe mleka. Pojemnik można myć w zmywarce. W ofercie znajduje się również próżniowy pojemnik na mleko,wykonany ze stali nierdzewnej, który dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, przez cały dzień utrzymuje niską temperaturę mleka.

Zapraszamy na zakupy w sklepie Decofire. Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nasz sklep sracjonarny w Krakowie, a z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze akcesoria do ekspresu do kawy!