Wygoda, komfort, bezpieczeństwo, zdrowie i poczucie przyjemności – to wszystko co decyduje o tym, że zamiast pracować na zwykłym krześle, wolimy profesjonalny fotel biurowy. Prawdą jest, że spędzając każdego dnia od ośmiu do szesnastu godzin w pozycji siedzącej, musimy zwracać uwagę na to, na czym siedzimy. Bo na niewygodnym taborecie możemy posiedzieć raz w tygodniu przez dwie godziny, podczas niedzielnej wizyty u cioci, ale nie codziennie przez większość dnia! Na szczęście Decofire przychodzi z pomocą i oferuje coś, co w pełni zadowoli nasz kręgosłup! 

Zalety fotela biurowego Grospol IOO KMD31

Fotel biurowy Grospol IOO KMD31 posiada całą masę zalet. Jednak czytając o nich, nigdy nie doświadczysz tego, co siadając a tym fotelu, dlatego zapraszamy Cię do salonu Decofire, w którym nie tylko przetestujesz go na miejscu, ale nawet wypożyczysz! Co takiego wyjątkowego posiada fotel Grospol IOO KMD31? Po pierwsze – specjalną podkładkę pod laptopa, dzięki której możesz pracować nawet bez użycia biurka! Ruchome, regulowane – w górę i w dół i na boki podłokietniki dają Ci możliwość dopasowania ich do swoich obecnych potrzeb. Podparcia pod lędźwie, również są regulowane, posiadają aż 4 poziomy, dzięki temu dopasujesz ten fotel idealnie pod swój kręgosłup. Elastyczny i w dodatku regulowany góra-dół zagłówek, pozwoli odpocząć Twoim kręgom szyjnym. Ale to jeszcze nie wszystko! Fotel biurowy Grospol IOO KMD31 ma również cztery poziomy regulacji do tyłu, możliwość ustawiania wysokości, a także wysuwania siedziska do przodu. Nic dziwnego, że jest to istny hit sprzedażowy! Jeden fotel, a tyle zalet!

 

Wykończenie fotela

Jeżeli chodzi o wykończenie fotela, masz do wyboru dwie opcje: siatkę z nici silikonowych w części na plecach i tkaninę na siedzisku, lub cały fotel pokryty siatką, która jest odporna na wszelkie odgnioty. Podstawa jezdna jest wykonana z polerowanego aluminium. Istnieje również możliwość wyboru kółek miękkich albo twardych, w zależności od podłoża, na którym zamierzasz postawić fotel. Wykończenie fotela dopełni Twój komfort siedzenia! Fotel biurowy Grospol IOO KMD31 to produkt luksusowy i profesjonalny, który zapewni Ci pełną wygodę i zdrowie kręgosłupa podczas pracy w pozycji siedzącej.