Monarch 390 jest często kupowanym grillem gazowym, produkowanym przez znaną markę Broil King. Sprzęt idealnie nadaje się do codziennego grillowania dla około czterech osób. Wspaniale spisuje się podczas kameralnych imprez wśród przyjaciół lub po prostu rodzinnych wieczorów (nie mylić z większymi rodzinnymi spotkaniami, na które może już okazać się odrobinę za mały).

 

 

Wygodny Broil King Monarch 390

Grill gazowy Broil King Monarch 390 jest bardzo wygodny w obsłudze, gdyż do jego rozpalenia nie potrzeba brykietu, zaś iskrownik zazwyczaj wbudowany jest automatycznie. Na takim grillu spokojnie możemy przygotować pyszności, nawet w terenie zabudowanym, na balkonie, czy wśród drzew. Podczas grillowania na nim nie wytwarza się dym, tak jak to bywa przy paleniu ognisk, czy podczas grillowania na klasycznym grillu węglowym.

 

Pokrywa, kocioł, ruszt - solidny materiał

Czas na odrobinę technicznych informacji. Pokrywa i kocioł grilla wykonane są z odlewu aluminium, a w pokrywę standardowo wbudowany jest termometr. Żeliwny ruszt grilla jest dwustronny - po jednej stronie posiada system odprowadzania tłuszczu, zaś po drugiej - zwykły, klasyczny ruszt, który można też zastąpić płytą żeliwną. Pod rusztem znajdziesz szyny aromatyzujące ze stali szlachetnej, które mają chronić grill przed skapującym tłuszczem, a jednocześnie wzbogacać smak potraw, poprzez odparowywanie skapujacych soków. Broil King Monarch 390 posiada 3 palniki główne (ze stali szlachetnej) oraz jeden boczny (do przygotowywania sosu czy marynaty), a także rożen (zasilany na prąd). Udogodnieniami w grillu są dwie półki boczne, oczywiście składane, co stanowi znaczne ułatwienie podczas transportu. Solidne materiały, z których wykonany jest grill, gwarantują jego długą żywotność. Grill osadzony jest na stabilnej konstrukcji. Jego podstawa została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego. Całość osadzona jest na czterech kółkach, z czego dwa obrotowe mają możliwość blokady.

 

Szukasz innego grilla?

Jeśli szukasz innego modelu grilla gazowego, albo interesuje Cię grill węglowy lub elektryczny, to skontaktuj się z nami. Możesz zajrzeć do naszego sklepu z grillami w Krakowie przy ul. Nad Serafą 56, a także zamówić sprzęt w sklepie internetowym.