Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Baterie i ładowarki

Baterie litowo-jonowe i ładowarki marki GreenWorks to wysokiej jakości sprzęt, który umożliwi wydajną i efektywną pracę w ogrodzie.  Akumulatory, wyposażone w lampkę led, informującą o postępie ładowania, gwarantują szybkie i sprawne ładowanie baterii, które z kolei zapewniają nieprzerwane działanie urządzenia na maksymalnych obrotach. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem ładowarek i baterii, które w naszym sklepie można nabyć zarówno osobno, jak i w zestawie z funkcjonalnymi narzędziami ogrodowymi. 

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Ładowarki i baterie litowo-jonowe

Posiadanie pięknego i zadbanego ogrodu wymaga poświęcenia i czasochłonnej pracy. Dobrze jest posiadać odpowiednie narzędzia ogrodnicze, które ułatwią i przyspieszą wszystkie szeroko pojęte czynności pielęgnacyjne. Takie też narzędzia można zakupić w naszym sklepie Decofire, ale należy pamiętać, że wszystkie te urządzenia potrzebują pewnych niezbędnych elementów, jakimi są baterie i akumulatory. Przygotowaliśmy więc osobną kategorię i oferujemy szeroki wybór akumulatorów i baterii litowo-jonowych do urządzeń GreenWorks.

Uniwersalne i wydajne

Baterie i ładowarki zostały specjalnie zaprojektowane przez markę GreenWorks w taki sposób, aby pasowały do wszystkich urządzeń tej firmy. GreenWorks zawsze stawia komfort i satysfakcję klienta na pierwszym miejscu, dlatego też marka stworzyła tak uniwersalne akumulatory. Wszystkie baterie i ładowarki dostępne w sklepie Decofire to sprzęt najwyższej klasy, który umożliwi długie i efektywne korzystanie ze wszystkich narzędzi ogrodowych. 

Co zyskasz dzięki bateriom i akumulatorom GreenWorks?

Zakup baterii i akumulatora marki GreenWorks to inwestycja kompleksowa. Niesie ona za sobą wiele różnych korzyści. Przede wszystkim, wysokiej jakości baterie dają możliwość pracy na wysokich obrotach i wykorzystywania możliwości swoich narzędzi ogrodowych do maksimum. Jeżeli posiadamy urządzenia akumulatorowe, jedynce co należy zrobić przed rozpoczęciem pracy to naładować urządzenie i włączyć przycisk startu. Nie musimy martwić się o benzynę, olej czy dostęp do źródła energii elektrycznej. Ładowarki GreenWorks ładują szybko i na długo. Posiadanie sprzętu na baterie to także bardziej wydajna i ergonomiczna praca, ponieważ tego rodzaju narzędzia są znacznie lżejsze, niż ich spalinowi odpowiednicy, co daje możliwość dłuższej i bardziej wydajnej pracy bez narażenia na urazy. Nie ogranicza nas konieczność sprawdzania ilości paliwa lub posiadania stałego dostępu do prądu, a nasza praca nie zanieczyszcza środowiska, ponieważ akumulatorowe narzędzia GreenWorks nie wydzielają żadnych szkodliwych spalin w trakcie swojego działania.

Zainwestuj w baterię i zyskaj wiele więcej!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta, w której znajdziecie szeroki wybór wysokiej klasy baterii, akumulatorów i ładowarek, które zapewnią wydajną, przyjemną, oszczędną i ekologiczną pracę w ogrodzie. Oferujemy także możliwość zakupu baterii i akumulatora w zestawie, wraz z kosiarką, podkaszarką, piłą lub nożycami do żywopłotu. Zapraszamy do kontaktu oraz na zakupy w sklepie Decofire!


zadzwoń teraz tel: +48 668 151 378
BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×