Podnóżki Grospol

Eleganckie i niezwykle wygodne podnóżki Grospol to doskonały dodatek do foteli biurowych. Śmiało można nazwać go nawet niezbędnikiem, ponieważ dopiero z podnóżkiem, fotel biurowy spełnia swoje zadanie w 100 % i pozwala na pełen komfort. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znaleźć można ciekawe rozwiązania dla swojego domu i biura.

Filtr  
Kategoria  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Wyższy wymiar relaksu

Fotel jest meblem, który kojarzy nam się zarówno z odpoczynkiem jak i z pracą. Wypoczywamy w wygodnym fotelu w salonie, pracujemy w ergonomicznym fotelu biurowym. Niezależnie do tego, jak i kiedy używany jest fotel, chcemy aby było nam w nim wygodnie. Jak zapewnić sobie jeszcze większy komfort siedzenia? Wystarczy zaopatrzyć się w podnóżek.

Podnóżki do biura i salonu

Podnóżki, jako osobne meble, stają się obecnie coraz bardziej popularne. Nikogo już nie dziwi fakt, iż przy zakupie fotela, który ma przede wszystkim służyć wygodzie, od razu dobiera się do niego odpowiedni podnóżek. Powinien on być przede wszystkim meblem funkcjonalnym i praktycznym. Wysokość podnóżka powinna być dostosowana do fotela, z którym będzie używany. Tylko w ten sposób można zapewnić nogom wygodne oparcie, odciążając tym samym kręgosłup i dbając o sprawne krążenie. Wielogodzinna praca przy komputerze powoduje między innymi obciążenie mięśni stabilizujących kręgosłup, mięśni karku, czy rąk, co skutkuje bólami karku i kręgosłupa. Większość z nas ma oczywiście świadomość, że aby temu zaradzić należy wybrać dla siebie odpowiedni fotel biurowy, ale już mało kto myśli w takiej sytuacji także o podnóżku. Podnóżki w miejscu pracy są bowiem jeszcze mało popularne, co na szczęście szybko się zmienia. Wypoczęty pracownik, na wygodnym, komfortowym i ergonomicznym stanowisku pracy jest zadowolony, a co za tym idzie bardziej wydajny.

Z kolei po pracy, kiedy chcemy wreszcie naprawdę wygodnie zasiąść w fotelu i odpocząć, podnóżek będzie także akcesorium niezbędnym. Dzięki niemu w właściwy sposób zregenerujemy zmęczone po pracy ciało, zapobiegniemy bólom i urazom, które w żadnym wypadku nie służą nam ani w pracy ani w domu.

Podnóżki Grospol, jakie Państwu oferujemy to produkty wysokiej jakości. Innowacyjna siatka Mesh, którą są pokryte zapewnia im wyjątkową trwałość i elastyczność. Odporność siatki to 100 tysięcy cykli Martindalea, co jest gwarancją wieloletniej niezawodności podnóżków Grospol. Oprócz imponująco wysokiej jakości podnóżki charakteryzuje także ciekawy design i estetyczna kolorystyka, co czyni z nich także swoistą dekorację wnętrza, w którym się znajduje.

Podnóżki Grospol znajdziesz w Decofire

Mamy nadzieję, że spodobała się Państwu nasza oferta podnóżków Grospol. Jeżeli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z powyższą ofertą lub pozostałą częścią naszego asortymentu, gorąco zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią posłużą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Można kontaktować się z nami mailowo, telefonicznie bądź osobiście, w naszym salonie. Niezależnie od rodzaju kontaktu postaramy się pomóc możliwie najszybciej i w pełni profesjonalnie. Zapraszamy!