Stoły Unique

Nowoczesne mieszkanie, industrialny loft, dom urządzony w klasycznym stylu - w każdym z tych miejsc, meblem niezbędnym jest stół. Stanowi on swoisty trzon, centrum, w którym spotykają się wszyscy domownicy. Profesjonalny salon meblowy Decofire oferuje wysokiej jakości stoły marki Unique, które doskonale wpasują się w dowolne wnętrze.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
 1. UNIQUE stół Montana (montana-dt)
  2 049,00 zł
  UNIQUE stół Montana (montana-dt)
  Ocena:
  0%
  (0)
 2. UNIQUE stół Malmo (malmo-dt)
  1 959,00 zł
  UNIQUE stół Malmo (malmo-dt)
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. UNIQUE stół Luna (luna)
  2 269,00 zł
  UNIQUE stół Luna (luna)
  Ocena:
  0%
  (0)
 4. UNIQUE Stół TEXAS PMG
  1 029,00 zł
  UNIQUE Stół TEXAS PMG
  Ocena:
  0%
  (0)
 5. UNIQUE Stół TEXAS RDG
  859,00 zł
  UNIQUE Stół TEXAS RDG
  Ocena:
  0%
  (0)
 6. UNIQUE stół Helena (HELENA DT-0)
  1 959,00 zł
  UNIQUE stół Helena (HELENA DT-0)
  Ocena:
  100%
  (1)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący

Wielofunkcyjny mebel – stoły Unique

Stół to mebel zaliczany do tych, które wykorzystuje się w ciągu dnia bardzo często. Stoły stanowią nieodłączny element każdej jadalni, sali konferencyjnej, lokalu oraz innych miejsc, w których zauważyć można każdego dnia działalność człowieka. Świadczy to o tym, iż stół przede wszystkim powinien być funkcjonalny, co pozwoli wykorzystać go w każdy możliwy sposób.

Profesjonalne produkty – stoły Unique

W związku z tym, że stoły to meble o różnorakim zastosowaniu, należy zwrócić uwagę na to, dzięki czemu mebel ten pozwala na jego tak szerokie zastosowanie. Współczesne stoły to meble składające się z wielu elementów, często ruchomych, które pozwalają nam na zwiększanie bądź zmniejszanie rozmiarów mebla. Stanowi to bardzo ważny parametr, gdyż nigdy nie wiadomo ilu osobom przyjdzie usiąść do jednego stołu. Funkcjonalność wraz z nowoczesnym designem, to jedne z najbardziej pożądanych cech, w przypadku wybierania tego produktu. Wybór mebli na rynku jest spory jednak, jako pionierzy w tej branży, chcielibyśmy zaoferować Państwu jedno z najbardziej korzystnych rozwiązań. Nasza firma – Decofire - jako dystrybutor współpracujący z czołowymi producentami rynku meblarskiego, a w tym z firmą Unique, ma zaszczyt zaproponować Państwu szeroki wybór produktów z tego zakresu. Przedsiębiorstwo Unique to jedna z firm, która posiada ogromne doświadczenie w przypadku wprowadzania innowacyjnych rozwiązań meblarskich w życie. Dzieła sztuki wychodzące z linii produkcyjnej wcześniej wspomnianego producenta to mieszanka wybuchowa, która łączy nietypowy wygląd z wysokiej jakości wykończeniem. Połączenie to daje nam niesamowity efekt, którym zachwycać może się każdy. Produkty charakteryzują się także bardzo konkurencyjną ceną.

Opinia specjalisty

Ważnym elementem naszej działalności jest wspomaganie klientów. Nasi eksperci służą Państwu swoją pomocą. Chcemy, aby każda z osób nas odwiedzających wyszła od nas z uśmiechem na twarzy. Dlatego też pozostajemy do Państwa dyspozycji; można kontaktować się z nami drogą mailową, telefoniczną, jak i osobiście.