Biokominki do zabudowy Infire

Marzy się Państwu spędzanie długich wieczorów w cieple żarzącego się ognia, ale mieszkają Państwo w bloku…? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrealizować tę wizję od ręki! Dzięki biokominkom - każdy może cieszyć się widokiem ognia w swoim domu! Ograniczenia w postaci braku ciągu kominowego, czy nienadająca się do montażu kominka lokalizacja - nie stanowią już problemu. Biokominek to alternatywa dla tradycyjnych kominków i funkcjonalne urządzenie, które można umieścić w dowolnym miejscu. Można je zamontować we wnęce albo postawić na środku stołu w jadalni.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
 1. Biokominek do zabudowy Infire INSIDE U1000.2
  3 990,00 zł
  Biokominek do zabudowy Infire INSIDE U1000.2
  Ocena:
  0%
  (0)
 2. Biokominek do zabudowy Infire INSIDE U1000.1
  3 490,00 zł
  Biokominek do zabudowy Infire INSIDE U1000.1
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. Wkład do zabudowy Infire INSERT 1000 INOX
  2 490,00 zł
  Wkład do zabudowy Infire INSERT 1000 INOX
  Ocena:
  100%
  (1)
 4. Biokominek do zabudowy Infire INSIDE 900 czarny
  1 590,00 zł
  Biokominek do zabudowy Infire INSIDE 900 czarny
  Ocena:
  100%
  (1)
 5. Biokominek do zabudowy Infire INSIDE P800
  Już od 2 490,00 zł
  Biokominek do zabudowy Infire INSIDE P800
  Ocena:
  100%
  (1)
 6. Biokominek do zabudowy Infire INSIDE L800
  Już od 2 490,00 zł
  Biokominek do zabudowy Infire INSIDE L800
  Ocena:
  0%
  (0)
 7. Wkład do zabudowy Infire INSERT 600 INOX
  1 590,00 zł
  Wkład do zabudowy Infire INSERT 600 INOX
  Ocena:
  0%
  (0)
 8. Biokominek do zabudowy Infire INSIDE C800 Vers2
  1 990,00 zł
  Biokominek do zabudowy Infire INSIDE C800 Vers2
  Ocena:
  100%
  (1)
 9. Biokominek do zabudowy Infire INSIDE C800 Vers1
  1 790,00 zł
  Biokominek do zabudowy Infire INSIDE C800 Vers1
  Ocena:
  100%
  (1)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący

Zalety kominków w wersji bio

Biokominek to urządzenie, które charakteryzuje się licznymi zaletami. Jest wydajne, przyjazne dla środowiska, bezpieczne i łatwe w obsłudze. Można je eksploatować bez zapachów: dymu, sadzy i popiołu, które są charakterystyczne dla klasycznych kominków. Ogień w biokominkach powstaje w wyniku spalania biopaliwa, które podtrzymuje płomień do kilkunastu godzin. Te urządzenia generują także ciepło. Ponadto są bardzo ekonomiczne i nawet kilkukrotnie tańsze w eksploatacji od kominków tradycyjnych. Jeden litr płynu grzewczego spala się (w zależności od ustawienia wielkości płomienia w palenisku) od dwóch do pięciu godzin, przy czym ciepło w pomieszczeniu odczuwalne jest już po kilku minutach działania kominka. To parametry, które naprawdę robią wrażenie.

Niezwykłe możliwości aranżacyjne

Wśród wielu rodzajów biokominków szczególne miejsce zajmują modele dedykowane do zabudowy. Sprawdzą się one np. jako ozdoba w salonie czy sypialni, gdzie nadadzą pomieszczeniu przytulnego i intymnego charakteru. Taki kominek w wersji bio można zabudować nawet w łazience. Sprawdzi się świetnie podczas długich, relaksujących kąpieli, a dodatkowo ogrzeje pomieszczenie. To jednak nie wszystko! Te wyjątkowe urządzenia doskonale prezentują się również na wolnym powietrzu – na werandach, balkonach i w altanach… Mogą zostać zabudowane w blaty stołów tarasowych lub podestów w ogrodach. Tak naprawdę możliwości jest mnóstwo i wybór zależy od wyłącznie od Państwa upodobań oraz stylu przestrzeni, w jaką chcą Państwo wkomponować taki ekologiczny kominek.

Biokominki do zabudowy Infire

W ofercie sklepu internetowego Decofire znajdą Państwo biokominki do zabudowy marki Infire, np. model narożny z otwartą lewą stroną Inside L800 VERS1, który jest przeznaczony do wbudowania we wnękę. Jego konstrukcja zapewnia łatwy montaż oraz efektowne wykończenie bez konieczności specjalnego obrobienia rantu otworu w ścianie. Ten biokominek został wyposażony przez producenta w elegancką ramkę wystającą poza obrys kominka i zachodzącą na ścianę, która wygląda wytwornie i elegancko. Lekko przyciemniana szyba urządzenia stabilizuje ogień oraz nadaje mu wyjątkowy wygląd. Ponadto proponujemy Państwu m.in. palenisko Infire 405mm FALA, które jest przeznaczone do zabudowy w materiałach niewrażliwych na wysokie temperatury (a więc takich jak kamień, beton czy cegła), oraz wkład Infire 600 Inox osadzony w specjalnej obudowie, który w połączeniu z szybami i pięknym wykończeniem tworzą spójną, estetyczną całość.