Biokominki zewnętrzne Decoflame

Jeśli jesteście Państwo miłośnikami spędzania długich wieczorów w cieple ognia żarzącego się w kominku, a jednocześnie lubią Państwo przebywać na świeżym powietrzu, w Decofire mamy dla Państwa coś specjalnego. W naszej ofercie znajdują się biokominki zewnętrzne Decoflame, które z powodzeniem można zainstalować na tarasach, werandach, balkonach i w ogrodzie… To nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy w jesienne lub chłodne letnie wieczory mają ochotę posiedzieć na dworze w otoczeniu przyrody, a jednocześnie grzać się w cieple kominkowego ognia.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący

Wyjątkowe biokominki zewnętrzne Decoflame

W ofercie Decofire znajdują się m.in. wolnostojące biokominki ze szklanym ekranem Dubai Square, które są dedykowane głównie do zainstalowania na wolnym powietrzu (w ogrodzie, w oranżerii lub na tarasie). Umilą one Państwu wypoczynek podczas długich, letnich wieczorów. Równie dobrze można je postawić w salonie lub sypialni – wszędzie tam, gdzie chcą Państwo dodać trochę ciepła i przytulności w postaci tlącego się ognia. Palnik w modelach Dubai Square został wykonany ze szczotkowanej stali nierdzewnej i osłonięto go ekranem ze szkła hartowanego. Jeśli zdecydują się Państwo umieścić biokominek na zewnątrz, ekran będzie chronił płomień przed wiatrem, zapewniając niezachwianą linię ognia.

Piękne i futurystyczne formy

Wśród biokominków zewnętrznych produkowanych przez Decoflame znajdą Państwo piękne, okrągłe modele z linii Nice Round, a także futurystyczny biokominek Horus Rubik, który umożliwi Państwu oryginalną aranżację przestrzeni. Miłośnikom nowoczesnych form z pewnością przypadnie do gustu również model Nice Series, który cechuje wszechstronność i elegancja. Biokominki z serii Nice nadają pomieszczeniom przytulności i pozwalają cieszyć się prawdziwym ogniem zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach – można je nawet ustawić na stole.Palenisko urządzenia można bez problemu wyciągnąć z obudowy biokominka, co umożliwia dowolność aranżacji.

Palenisko na zielonym dachu?

To możliwe Marka Decoflame proponuje również oryginalne paleniska Outdoor built-in burner, które dedykowane są do indywidualnej zabudowy. Umożliwiają maksymalną swobodę twórczą i mogą zostać zintegrowane praktycznie w każdym środowisku. Można je nawet wbudować w blat lub murowany podest – wszędzie tam, gdzie powierzchnia została wykonana z materiału niepalnego. Ten model idealnie sprawdzi się na balkonach, tarasach i ogrodach, ale też na tzw. zielonym dachu. Wysokość płomienia w palenisku można regulować manualnie, dzięki czemu to od Państwa zależy, jak intensywny będzie tlący się ogień. Palenisko zostało zaprojektowane w ten sposób, aby zużycie etanolu było minimalne. Ponadto Outdoor built-in burner charakteryzuje się dużym zbiornikiem, co przekłada na długi czasem palenia, który może wynosić aż do czternastu godzin. To wszystko sprawia, że ten biokominek zewnętrzny to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie.