Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Fotele biurowe Unique

Fotele biurowe Unique to producent foteli, który na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie Klienta. Oferowane przez firmę Unique meble biurowe, jak i wszystkie inne produkty cechują się nie tylko wspaniałym designem, nowoczesną stylistyką i estetyką wykonania, a także niezwykłą trwałością i ponadczasowością. To, co wyróżnia je na rynku, to bez wątpienia doskonałe połączenie surowej elegancji z wyrafinowaną prostotą. Nasze wyroby nie tylko pięknie się prezentują, ale także idealnie się sprawdzają w codziennym życiu. Duży nacisk kładziemy na detale. Widać to w każdym z modeli najpopularniejszych foteli biurowych marki Unique. Takich jak : Fotel VIP , Fotel biurowy WAU , Ergonomiczny Fotel WAU 2, Fotele EXPANDER i wiele innych foteli biurowych i mebli firmy Unique.

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 30 z 179

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 30 z 179

Praca siedząca - ważne aby Fotel był wygodny

Najważniejszy element w pracy każdego urzędnika czy pracownika biurowego to oczywiście krzesło biurowe. To na nim trzeba spędzić ponad 40 godzin tygodniowo, musi więc być nie tylko wygodne, ale też i zapewniać odpowiednią ochronę dla kręgosłupa. Jak wybrać te najwłaściwsze? Poniżej znajdziecie Państwo naprawdę cenne porady, by wybór okazał się jak najbardziej praktyczny i zakupione krzesła służyły Państwa pracownikom prze lata.

Co tanie to drogie - Ceny Foteli Biurowych Unique

Głowna zasada - przede wszystkim nie zadawalać się mało znanymi producentami i niską jakością, a co za tym idzie i ceną. Wygodne krzesło biurowe te wykonane z wysokiej jakości materiałów i przez czołowych producentów, którzy w tej branży orientują się doskonale, a nie zajmują się tym przypadkowo. Na co zwrócić baczną uwagę przy zakupie? Oczywiście w pierwszej kolejności  na siedzisko, ale nie tylko. Ważne są też  kółka do takich foteli. Bywają naprawdę różne. Nasza propozycja jest jedną z najwłaściwszych. Wszystkie kółka do foteli znanej firmy UNIQUE najlepiej spełnią oczekiwania zarówno Państwa, jak i pracowników. Kółka zostały pokryte specjalną mieszanką gumy która sprawia, że podłoga jest skutecznie zabezpieczona. Bez znaczenia w tym wypadku jest fakt, jaką podłogę w biurze posiadamy- żadna nie musi przy nich czuć się zagrożona. To ważne, ponieważ fotele ze zwykłymi kółkami niszczą ją bardzo szybko, zostawiają ślady trudne w późniejszym czasie do usunięcia. Zakupując gumowane kółka do foteli UNIQUE nie mają Państwo tego problemu. Jeden taki zestaw to pięć kółek świetnie nadających się do pięcioramiennych podstaw foteli i krzeseł obrotowych. Oczywiście pasują do większości modelów posiadających wymienne kółka. W asortymencie firmy UNIQUE znajdziecie Państwo także doskonałej jakości chromowane stopki. Jeden zestaw to komplet 5 chromowanych stopek do foteli biurowych. To doskonały produkt, charakteryzujący się długą trwałością, ponieważ wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Przy ich zakupie należy jednak zwrócić baczną uwagę na producenta , ponieważ nie pasują do każdego modelu. Wybierając kółka do foteli i krzeseł biurowych, czy też stopki UNIQUE zyskują Państwo pewność, że dokonali słusznego wyboru. Postawili Państwo  na jakość i trwałość, a to przecież najważniejsze. 

Sugerowanie się ceną za każdym razem przynosi mniej korzyści niż myślimy. Niskiej jakości sprzęty szybciej się zużywają, więc częściej musimy zakupywać następne. Czy Państwa firmę stać na taką rozrzutność?

BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×