Dmuchawy / Odkurzacze / Odśnieżarki

Dmuchawy i odśnieżarki marki GreenWorks to w pełni profesjonalny sprzęt do pielęgnacji ogrodu. Są to narzędzia przystosowane do użytkownika, zaprojektowane tak, aby obsługiwanie ich było dziecinnie proste. Dmuchawy posiadają możliwość wyboru różnych prędkości, wyposażone zostały także w opcję zmiany na tryb odkurzania, co sprawia, że są one jeszcze bardziej uniwersalne i praktyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Zadbaj o swój ogród
Skontaktuj się z ekspertem!

Dmuchawy i odkurzacze ogrodowe

Utrzymanie czystości w ogrodzie należy do czasochłonnych i żmudnych zajęć. Zwłaszcza właściciele dużych ogrodów, z tarasem, altaną i alejkami mogą mieć problem w zachowaniu odpowiedniego wyglądu swojej działki. Kurz, błoto, opadłe liście, kora i wiele innych elementów zalegających w Twoim ogrodzie możesz już teraz łatwo usunąć za pomocą profesjonalnych dmuchaw i odkurzaczy dostępnych w sklepie Decofire.

Maksymalna jakość, minimalny wysiłek

Profesjonalne dmuchawy do liści i odkurzacze ogrodowe zostały stworzone przede wszystkim z myślą o kliencie. Dlatego też firma GreenWorks nieustannie pracuje nad ulepszaniem swoich produktów, tak aby osiągały one maksymalną wydajność, przy minimalnym wysiłku użytkownika. Są to produkty najwyższej jakości. Ich powstawanie nadzorowane jest przez producenta od początku do końca, poczynając już od budowy silnika, która także odbywa się w firmie, ponieważ marka GreenWorks posiada własne silniki, powstałe z własnych materiałów.

Praca z dmuchawami tego amerykańskiego producenta jest dziecinnie prosta. Sprzęt jest niezwykle poręczny - posiada miękkie uchwyty zwiększające komfort pracy. W dmuchawach GreenWorks wibracje podczas pracy są praktycznie niewyczuwalne. Ponadto narzędzia te są lekkie, lub - w przypadku większej maszyny - skonstruowane w taki sposób aby ich ciężar rozkładał się głównie na plecach, co umożliwia łatwe manewrowanie nimi, a co za tym idzie - dokładniejszą pracę. Dmuchawy posiadają precyzyjną regulację prędkości - maksymalna wynosi 225 km/h. Są to produkty w pełni ekologiczne, ponieważ nie wydzielają żadnych szkodliwych spalin, a jedyne czego potrzebują do działania, to akumulator, którym trzeba naładować urządzenie.

Inwestycja w piękny ogród

Dzięki profesjonalnym dmuchawom i odkurzaczom dostępnym w sklepie Decofire bez trudu oczyścisz swój ogród ze wszystkich zbędnych, zalegających elementów, takich jak liście, kurz, kora, błoto, szyszki czy piach. Niezależnie od tego czy posiadasz mały czy duży ogród, narzędzia ogrodowe GreenWorks poradzą sobie z nim szybko i sprawnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nasz salon. Z chęcią pomożemy w wyborze najlepszego odkurzacza, jak i innych niezbędnych narzędzi ogrodowych. Zapraszamy na zakupy w Decofire - zainwestuj w swój ogród!