Podkaszarki i Przycinarki

Chcesz zadbać o swój ogród, ale jego ukształtowanie nie pozwala na użycie klasycznej kosiarki? Masz dużo krzewów pod którymi zarasta trawa? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, a są nim podkaszarki i przycinarki akumulatorowe amerykańskiej firmy GreenWorks! To w pełni profesjonalne urządzenia wysokiej jakości, które umożliwią Ci odpowiednie zadbanie o trawnik, nawet w trudno dostępnych miejscach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Zadbaj o swój ogród
Skontaktuj się z ekspertem!

Akumulatorowe podkaszarki do trawy

Nierzadko nasz ogród ukształtowany jest w taki sposób, że trudno utrzymać go w odpowiednim stanie wyłącznie za pomocą kosiarki. Trudno dostępne miejsca pod krzewami, czy skarpy, często sprawiają problem, przez co są rzadziej lub niedokładnie koszone. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu może być akumulatorowa kosa ręczna. Pozwoli ona na zadbanie nawet o najtrudniej dostępne zakamarki ogrodu. Dzięki podkaszarce marki GreenWorks wykonamy precyzyjne podcinanie trawnika, także w miejscach, gdzie klasyczne kosiarki nie są w stanie dotrzeć.

Ergonomiczny i ekologiczny sprzęt

Podkaszarki i przycinarki akumulatorowe dostępne w Decofire to najwyższej jakości sprzęt amerykańskiego producenta narzędzi ogrodowych GreenWorks. Jest to firma, która tworzy urządzenia w pełni ergonomiczne, poręczne i wydajne. Silniki, w które wyposażone są podkaszarki (jak i inne narzędzia) wykonywane są na miejscu, w siedzibie firmy, która pragnie kontrolować proces produkcji od samego początku, monitorując każdy najmniejszy szczegół.

Dlatego też podkaszarki GreenWorks charakteryzują się nie tylko ogromną wydajnością, ale także innymi innowacjami i udogodnieniami, których brak ich spalinowym odpowiednikom. Dla osób dbających o środowisko z pewnością ważny będzie fakt, że podkaszarki i przycinarki GreenWorks są w pełni ekologiczne - stworzone zostały z ekologicznych materiałów, a podczas pracy nie wydzielają żadnych szkodliwych spalin. Także sama praca z nimi jest lekka i przyjemna. Są to urządzenia bardzo poręczne, wyposażone w specjalnie wyprofilowane uchwyty, które zwiększają komfort użytkowania. Podkaszarki pracują cicho i nie wytwarzają męczących dla rąk drgań, a umieszczony na końcu rączki silnik pomaga w zachowaniu równowagi podczas pracy. Każda podkaszarka i przycinarka amerykańskiej marki GreenWorks stworzona została z myślą o kliencie i efektywności jego pracy, dlatego każdy egzemplarz wyposażony został w przełącznik, który umożliwia wybór prędkości i mocy cięcia, dzięki czemu stale mamy kontrolę nad swoją pracą.

Podkaszarki wyposażone są w trwałe głowice obrotowe. W niektórych modelach istnieje możliwość wymiany nylonowej głowicy oraz regulacji szerokości cięcia. Wysuwana rączka pozwala dodatkowo dostosować sprzęt do własnej budowy ciała, a tym samym zwiększyć wydajność pracy. Kosy do trawy GreenWorks pozwalają na nieprzerwaną pracę nawet przez 80 minut, na tyle bowiem wystarcza w pełni naładowany akumulator o pojemności 4 Ah.

Najlepsze podkaszarki do trawy tylko w Decofire!

Podkaszarki i przycinarki możesz zakupić w sklepie Decofire osobno lub w korzystnym cenowo zestawie. Oferujemy cztery takie zestawienia. Pierwsze z nich zawiera profesjonalną kosiarkę, podkaszarkę, dwa akumulatory i ładowarkę, drugi - podkaszarkę, nożyce do żywopłotu, akumulator i ładowarkę. Zestawy trzeci i czwarty są nieco bardziej rozbudowane, to komplet składający się kolejno z kosiarki, podkaszarki, akumulatora, ładowarki i nożyc do żywopłotu lub pilarki łańcuchowej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie, przy ulicy Nad Serafą 56, gdzie nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze najlepszego sprzętu - zarówno samej podkaszarki, jak i pełnego ekwipunku miłośnika zadbanego ogrodu!