Roboty Ambrogio PROLine

Automatyczne kosiarki Amborgio z linii PRO to klasa sama w sobie, zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy potrzebują nowoczesnego i najbardziej zaawansowanego technicznie sprzętu. Robot koszący PROLine to najwyższa jakość i niezawodność. Wszystkie modele posiadają silniki bezszczotkowe i zasilane są mocnymi bateriami litow-jonowymi o wysokiej wydajności i znacznie dłuższej żywotności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszych robotów koszących w sklepie Decofire!

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Zadbaj o swój ogród
Skontaktuj się z ekspertem!

Automatyczne kosiarki ogrodowe

Jedną z podstawowych czynności, które zapewnią estetyczny wygląd ogrodu jest jego systematyczne i prawidłowe koszenie. Nawet posiadając niewielki ogród, nie należy bagatelizować jego pielęgnacji. Dlatego też niezbędnym sprzętem ogrodowym jest kosiarka do trawy. W ofercie sklepu znajdziecie profesjonalne i tanie automatyczne kosiarki do ogrodu zasilane na akumulator, wykonane z najwyższej jakości materiałów. 

Roboty Ambrogio PROLine

Ambrogio Robot to innowacyjna kosiarka, która całkowicie zrewolucjonizuje pracę w Twoim ogrodzie. Seria PROLinie to linia dziesięciu urządzeń wyposażonych w silniki bezszczotkowe i baterię litowo-jonową. Kosiarki Ambrogio samodzielnie koszą trawnik, dokładnie tak jak chcesz i kiedy chcesz a Ty już zawsze będziesz mógł się cieszyć jego doskonałą prezentacją. Wydajne, innowacyjne i inteligentne - staną się najlepszym przyjacielem Twojego ogrodu!

Specjalista od Twojego trawnika

Roboty do koszenia Ambrogio ProLine to zaawansowana technologia, która łączy się z doskonałym włoskim wzornictwem, tworząc dla Ciebie wysoce inteligentne urządzenie, które stanie się specjalistą od Twojego trawnika! Inwestując w roboty do koszenia Ambrogio PEOLinie oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Dlaczego? Ponieważ są urządzeniami niezwykle wydajnymi a ich pobór energii elektrycznej dla średniej wielkości trawników to koszt zaledwie pięciu złotych miesięcznie!
Wszystkie modele serii PROLinie, wyposażone są silniki bezszczotkowe. Taki rodzaj silnika jest nie tylko bardziej wydajny niż zwykły silnik, ale także jest mniej awaryjny, energooszczędny i generuję mniejszy poziom hałasu. To, co jest jednak w robotach Ambrogio PROLine najlepsze, to fakt, że samodzielne koszą trawnik, bez najmniejszej Twojej ingerencji. Raz zaprogramowany robot, dokładnie wie co zrobić w każdej sytuacji. Skosi każdych rozmiarów trawnik, dokładnie, bez pominięcia nawet jednego centymetra. Niezależnie od tego czy teren jest płaski czy pod nachyleniem. Jeśli napotka przeszkody - zeskanuje je i ominie a trafiając na bardziej zagęszczoną trawę, aktywuje specjalny tryb koszenia. Kiedy baterie się wyczerpią, sam powróci do stacji ładującej i przygotuję się do kolejnego cyklu pracy!

Tradycyjne kosiarki spalinowe nie tylko wymagają częstej konserwacji i uciążliwe w użytkowaniu, ale przede wszystkim bardzo zanieczyszczają środowisko naturalne.  Wybierając Roboty Ambrogio PROLine wspierasz ekologię! Ponieważ są to urządzenia zasilane elektrycznie, nie generują żadnych zanieczyszczeń. Dodatkowo kosiarki kosząc automatycznie wykorzystują efekt mulczowania, gdzie bardzo rozdrobniona skoszona trawa jest nawozem, który w sposób całkowicie naturalny poprawia jakość Twojego trawnika!

Roboty do koszenia dla wymagających – Ambrogio PROLine

Marka Ambrogio stworzyła urządzenie, które dzięki swoim funkcjom zasługuję na miano najbardziej zaawansowanego robota koszącego wszechczasów. Seria PROLine to w pełni zautomatyzowane kosiarki dla wymagających posiadaczy ogrodów, którzy pragną, aby ich trawnik wyglądał rewelacyjnie przez cały rok jednocześnie dbając o ekologię, oszczędzając swój cenny czas i minimalizując koszty eksploatacji.