Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Kosiarki ogrodowe

Sklep Decofire posiada w swojej ofercie wysokiej klasy kosiarki akumulatorowe marki GreenWorks Tools. Dzięki prostej obsłudze i konstrukcji kosiarki, z jej użytkowaniem poradzi sobie absolutnie każdy. Kosiarki akumulatorowe GreenWorks Tools charakteryzują się także ciekawym, ponadczasowym designem. Wybierając kosiarki amerykańskiej marki GreenWorks Tools wybierasz wygodę, oszczędność, wysoką jakość i wspierasz ekologię.

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Kosiarki ogrodowe

Jedną z podstawowych czynności, które zapewnią estetyczny wygląd ogrodu jest jego systematyczne i prawidłowe koszenie. Nawet posiadając niewielki ogród, nie należy bagatelizować jego pielęgnacji. Dlatego też niezbędnym sprzętem ogrodowym jest kosiarka do trawy. W ofercie sklepu znajdziecie profesjonalne i tanie kosiarki do ogrodu zasilane na akumulator, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Posiadamy produkty znanej amerykańskiej marki GreenWorks Tools, która od lat dba o komfort i satysfakcję swoich klientów. Opinia na temat Kosiarek Green Works Tools jest pozytywna i potwierdzona przez wielu zadowolonych klientów.

Najlepsze kosiarki akumulatorowe w najlepszej cenie

Firma GreenWorks produkuje wysokiej jakości kosiarki akumulatorowe, które cieszą się bardzo pozytywną opinią wśród użytkowników na całym świecie. Kosiarki GreenWorks Tools to sprzęt w pełni ekologiczny, nie wytwarzający szkodliwych spalin i gazów, wyposażony w specjalnie zaprojektowany silnik produkcji GreenWorks. Firma jest liderem produkującym kosiarki elektryczne i akumulatorowe najwyższej klasy oraz najniższej cenie.

Profesjonalne kosiarki akumulatorowe ułatwią pielęgnację trawników w ogrodzie. Mimo niewielkich rozmiarów kosiarki akumulatorowe dorównują mocą kosiarkom spalinowym, a jednocześnie pracują niezwykle cicho. Kosiarki ładują się niezwykle szybko, a jedno naładowanie umożliwia wielogodzinną pracę urządzenia. Utrzymanie i konserwacja kosiarki akumulatorowej jest niezwykle prosta i tania. Kosiarki GreenWorks są lekkie, a do ich uruchomienia wystarczy jeden przycisk. To doskonały wybór zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Wysokiej jakości baterie litowo jonowe, w które wyposażone są kosiarki akumulatorowe zapewniają wielogodzinną, bezpieczną pracę w ogrodzie. Akumulator gwarantuje nieprzerwane zasilanie porównywalne z mocą silnika spalinowego, bez toksycznych spalin, hałasu, wibracji i kosztów użytkowania. Sprzęty do ogrodu GreenWorks posiadają możliwość wyboru pięciu różnych poziomów koszenia, od 2 do 8 cm wysokości. Oprócz walorów technicznych, na które należy zwrócić uwagę, warto także nadmienić, że kosiarka GreenWorks posiadają ciekawy, nowoczesny design.

Kosiarki akumulatorowe w sklepie Decofire dostępne są w dwóch modelach - G-MAX 40V, idealny do małych ogródków i trawników, sprzedawany w zestawie z baterią i ładowarką oraz G-MAX 80 V o nieco większych możliwościach. Oba modele są także sprzedawane w zestawach z niezbędnym sprzętem do pielęgnacji ogrodu. W ofercie posiadamy trzy takie zestawy. Pierwszy - kosiarka 40V wraz z podkaszarką, akumulatorem i ładowarką, drugi to kosiarka 80 V z podkaszarką, nożycami do żywopłotu, akumulatorem i ładowarką i ostatni, trzeci składający się z kosiarki 80 V pilarki łańcuchowej, podkaszarki, akumulatora i ładowarki. Każdy z naszych zestawów to gwarancja profesjonalnego wyposażenia i oszczędności pieniędzy.

Pomoc ekspretów Decofire

Jeżeli chcesz łatwo, szybko i w sposób ekologiczny pielęgnować swój trawnik koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy także do kontaktu - nasi eksperci wyjaśnią wszelkie niejasności, opowiedzą o walorach naszych kosiarek i pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu, zapraszamy!

 

BackTop