Mieszkasz w niewielkim mieszkaniu, a marzysz o przyrządzaniu pysznych potraw z grilla, dokładnie takich, na jakie mogą sobie pozwolić twoi znajomi, którzy mają własne działki? Teraz to nic trudnego. Wystarczy Ci grill elektryczny - Weber Q 2400 Station Black Line , chrupiące karkówki z grill przestaną być tylko marzeniem! Możesz go używać bez przejmowania się uwagami złośliwych sąsiadów, bo ten grill nie kopci i możesz go używać nawet w domu! W dodatku jest całkowicie łatwy w obsłudze!

Grillowanie nawet dla amatorów!

O ile aby grillować na grillu węglowym trzeba coś wiedzieć, o tyle grill elektryczny jest całkowicie łatwy w użyciu. Nie wymaga używania brykietu, ani nawet gazu, dzięki czemu nie musisz przejmować się tym, że źródło zasilania się kiedyś skończy, jak w przypadku grillu gazowego czy węglowego. Oczywiście nic nie posiada wyłącznie zalet. Będziesz potrzebować bezpośredni dostęp do gniazdka, bądź przedłużacz. Na szczęście grill elektryczny Weber Q 2400 Station Black Line jest zaopatrzony w porządny, dwumetrowy kabel. Martwisz się, czy poradzisz sobie z grillowaniem, jeżeli wcześniej niezbyt miałeś z tym do czynienia? Na szczęście w przypadku grilla Q 2400 Station Black Line można być całkowitym amatorem, by pichcić jak prawdziwy profesjonalista!

 

Łatwy pod każdym względem!

No dobrze - łatwo go rozpalisz. Zaś jedzenie będzie smakować identycznie jak na grillu gazowym. Nie ma tu żadnego oszukaństwa! Podczas grillowania liczy się przede wszystkim ciepło, a nasz grill potrafi je bardzo dobrze utrzymać. Poza tym nie musisz się niepotrzebnie martwić, że grill będzie zajmował dużo przestrzeni w Twoim i tak już niewielkim mieszkanku. Weber Q 2400 Station Black Line zajmuje niewiele miejsca. Pomimo swoich wymiarów 131x131cm, łatwo się składa, dzięki czemu nie stwarza problemów nawet w transporcie. Solidny wózek, na którym się opiera sprawia, że nie przewróci go byle podmuch wiatru, jak to często bywa z większością turystycznych grilli. A może obawiasz się, że grill elektryczny okaże się bardzo niewdzięczny w czyszczeniu? Nic z tych rzeczy! To grill, o którego higienę jest dbać najłatwiej. Dzięki pokrywie i obudowie z aluminium jest łatwy do czyszczenia. Jeśli boisz się, że standardowe środki do czyszczenia nie usuną zabrudzeń z grilla, Weber wychodzi z serią środków do specjalistycznej pielęgnacji grilli: Grill Weber Q 2400 posiada także zdejmowaną tackę, na którą ocieka cały tłuszcz, dzięki czemu łatwo go usunąć po skończonym grillowaniu. Zawsze możesz też skorzystać z tacek jednorazowych i nie musieć myć grilla po każdym użyciu. Grill elektryczny Weber pod każdym względem okazuje się być banalnie łatwy w użyciu. Chyba trudno o bardziej praktyczny grill!