Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot | Blog

Nie masz produktów w koszyku.

Ambrogio Robot GREENLine - roboty koszące do ogrodu

Automatyczne kosiarki Ambrogio z linii GREEN, zaprojektowane by cieszyć się z największych zalet i innowacyjnych technologii robotów Ambrogio w bardzo przystępnych cenach. Umożliwią użytkownikowi pełną kontrolę i zapewnią pełną satysfakcję w jego użytkowaniu. Wysoka jakość wykonania i zaawansowane funkcje pozwalają na dużą swobodę w ustaleniu gdzie i kiedy robot rozpocznie pracę, dzięki czemu Twój ogród zawsze będzie zadbany i idealnie skoszony.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszych robotów koszących w sklepie Decofire!

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ambrogio Robot GreenLine 

Nawet jeśli posiadasz niewielkich rozmiarów ogród, musisz zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Jedną z podstawowych prac ogrodowych, która zapewnia Ci jego estetyczny wygląd, jest regularne koszenie. Nowoczesna technologia opracowuje coraz to nowsze urządzenia, mające na celu ułatwić nam życie. Jednym z takich urządzeń jest rewolucyjna automatyczna kosiarka Ambrogio Robot.

Automatyczne kosiarki ogrodowe

Jedną z podstawowych czynności, które zapewnią estetyczny wygląd ogrodu jest jego systematyczne i prawidłowe koszenie. Nawet posiadając niewielki ogród, nie należy bagatelizować jego pielęgnacji. Dlatego też niezbędnym sprzętem ogrodowym jest kosiarka do trawy. W ofercie sklepu znajdziecie profesjonalne i tanie automatyczne kosiarki do ogrodu zasilane na akumulator, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Nieoceniony pomocnik

Kosiarki Ambrogio Robot GreenLine to nieoceniony pomocnik w Twoim ogrodzie! Dzięki nim już nie musisz ciągle myśleć o tym, że Twój trawnik wymaga koszenia, w zasadzie to możesz całkowicie o tym zapomnieć! Ambrogio Robot będzie o tym pamiętał za Ciebie, a Twój ogród będzie zawsze prezentował się doskonale. Roboty do koszenia Ambrogio Robot GreenLine to inteligentny i intuicyjny sprzęt, który samodzielnie, bez Twojej pomocy, skosi Twój trawnik. Jedyne co musisz zrobić to odpowiednio go zaprogramować a Ambrogio będzie systematycznie wykonywał swoją pracę, pozostawiając Twój ogród zawsze idealnie wypielęgnowany.
GreenLine to seria pięciu urządzeń, każde o nieco innej charakterystyce, abyś mógł jak najlepiej dopasować kosiarkę o najbardziej optymalnych funkcjach dla swojego trawnika. Przykładowo, model L60 został zaprojektowany dla ogrodów o niedużej powierzchni, z pochyłością. Wyposażony został silniki szczotkowe i z nóż z czterema ostrzami o zmiennej prędkości koszenia. Jeśli z kolei posiadamy nieco bardziej skomplikowany ogród, gdzie robot będzie musiał pokonać wiele przeszkód lub będzie musiał “przeciskać” się między nimi, postawmy na L30 Deluxe. Posiada tylko jedno obrotowe koło i trójkątny kształt, dzięki czemu lepiej dopasuje się do tego typu powierzchni.

W ofercie marki nie zabraknie również czegoś, dla posiadaczy większych trawników. Ambrogio L210 skosi trawnik do 2.800mkw i pokonuje wzniesienia do 45%. Robot charakteryzuje się dużą mocą i może kosić aż 3,5 godziny bez przerwy! Warto wspomnieć także o trybie Eko w który wyposażona jest większość modeli robotów do koszenia Ambrogio GreenLine. Sprawia on, że kosiarka rozpoznaję obszar, który był już wcześniej koszony, a to pozwala zaoszczędzić energię oraz sprawia, że koszenie odbywa się szybciej!

Zadbaj z nami o swój ogród!

W ofercie sklepu Decofire posiadamy Roboty koszące Ambrogio z serii GreenLine jak i PROLine, oraz dostępne do nich akcesoria. Dla tych, którzy wolą nieco bardziej tradycyjne rozwiązania, posiadamy kosiarki akumulatorowe marki GreenWorks Tools. Oferowany przez nas sprzęt to gwarancja wysokiej klasy, opatentowanej technologii przeznaczonej zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, gwarancja najlepszych cen na rynku i najwyższej jakości obsługi!

 BackTop
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej
×