Wyciskarki wolnoobrotowe Muke

Wyciskarki wolnoobrotowe Muke to 100% satysfakcji z wysokiej jakości wykonania produktu, niepowtarzalnego designu i pysznych oraz zdrowych soków wyciskanych codziennie ze świeżych warzyw i owoców. Sokoriwrówki Muke nie są zwyczajnym wyciskaczem do soków, świetnie sobie radzą z produktami miękkimi i twardymi, zamrożonymi oraz z korzeniami, orzechami, łodygami, ziołami, liśćmi i trawami. Takie funkcje posiadają tylko te wyjątkowe wyciskarki do owoców i warzyw.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Wolnoobrotowa wyciskarka Muke - ceny i opinie

Muke to znana japońska firma o niemal dwudziestoletniej tradycji. Aby udoskonalić zdrową dietę swoich przyszłych klientów Muke zrewolucjonizowała rynek wyciskarek tworząc wolnoobrotową wyciskarkę do soków. Urządzenia do wyciskania nawet zamrożonych owoców marki Muke charakteryzują się solidnym wykonaniem, precyzyjnym wykończeniem i trwałością poszczególnych elementów. To wydajne urządzenia do wyciskania soku z warzyw o dużej pojemności, które cieszą się pozytywną opinią w wielu krajach na całym świecie. 

Tradycja i bezpieczeństwo

Muke, jako Japońska firma ceni sobie jakość, ale także bezpieczeństwo i tradycję. Eksperci Muke dbają o to aby firma nie zmieniała swojego profilu, szła tą samą drogą, utartą przez założycieli marki. Tradycja to dla Muke także rodzina i dbanie o jej bezpieczeństwo, dlatego też marka tworzy swoje produkty w taki sposób, aby były one bezpieczne dla każdego użytkownika.

Wszystkie elementy sokowirówki Muke wykonane są z wysokiej jakości materiałów, nie zawierających sztucznych, czy szkodliwych dla zdrowia elementów. Szczególną uwagę producenci zwracają na części, które mają bezpośredni kontakt z sokiem. Każda wyciskarka Muke wyposażona jest w magnetyczny zamek, uniemożliwiający złożenie i używanie sokowirówki jeżeli nie jest ona odpowiednio wyczyszczona lub sito nie jest zamontowane właściwie. Taki mechanizm znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Dla prawdziwych miłośników wyciskanych soków

Sokowirówki Muke to sprzęt dla prawdziwych miłośników soków i zbilansowanej zdrowej diety. Można dzięki nim przygotować różne soki z wielu owoców i warzyw, co zwykłym sokowirówkom mogłyby sprawić kłopot. Bez problemu wycisną sok nawet z najtwardszych owoców i warzyw, a także z warzyw liściastych, takich jak szpinak czy jarmuż. Dzięki powiększonej komorze wsadowej i dużej misie o pojemności 500 ml wyciskanie soku będzie nie tylko zdrowe, ale także szybkie i przyjemne. Praktyczną innowacją w wyciskarce Muke jest także możliwość kontrolowania klarowności wyciskanego soku, dzięki trzem wymiennym sitkom. Taki wyciśnięty sok idealnie będzie pasował do grillowanych potraw. W lecie często urządzamy grilla w ogrodzie więc takie urządzenie do wyciskania owoców rewelacyjnie uzupełni nam dietę bogatą w mięso . 

Gwarancja najwyższej jakości

Sokowirówki Muke słyną ze swojej wytrzymałości - producenci zadbali o to, aby powłoka każdej z nich była odporna na wszelkie zarysowania i uszkodzenia. Ich trwałość i wysoką jakość potwierdza długoletnia gwarancja, jaką producenci dają na wyciskarki - na silnik jest to aż 10 lat!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu - w Decofire oferujemy szeroki wybór wyciskarek Muke. Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Krakowie i rozpocznij terapię sokową!