Akcesoria do robotów Ambrogio

Opatentowane przez firmę Zucchetti Centro Sistemi, akcesoria do robotów koszących Ambrogio. Znajdziesz tu wymienne ostrza, zadaszenia do stacji ładowania lub wymienne koła z kolcami dla lepszej przyczepności. Ponadto do zakupienia dostępne są takie dodatki jak odbiornik Bluetooth lub moduł powiadomień SMS.

Filtr  
Kategoria  
Cena  
Wysyłka  
Producent  
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Porozmawiaj z nami i zyskaj korzyści! Zwiń/Rozwiń
Zadbaj o swój ogród
Skontaktuj się z ekspertem!

Automatyczne kosiarki ogrodowe

Każdy posiadacz ogrodu wie, jak istotne jest regularne koszenie trawnika. Jest to czynność czasochłonna, niekiedy uciążliwa, jednak konieczna. Niezależnie od tego, czy posiadamy niewielki czy rozległy ogród - musimy dbać o jego estetyczny wygląd. Obecnie, w związaku z szybkim trybem życia i dużą ilością obowiązków, nie zawsze mamy czas i siłę na koszenie. Co zrobić w takiej sytuacji? Odpowiedzią są trzy słowa - roboty koszące Ambrogio.

Wysokiej jakości akcesoria

Akumulatorowe  kosiarki Ambrogio Robot to inteligentne urządzenia, które zadbają o regularne i dokładnie koszenie Twojego trawnika. W swojej ofercie, poza tymi rewolucyjnymi urządzeniami, posiadamy dostępne do nich akcesoria. Znajdziesz tutaj kilka rodzajów wymiennych ostrzy i kół, w tym super bezpieczne ostrze wykrywające i koszące jedynie trawę, o średnicy 25 cm a także wymienne koła do poszczególnych modeli kosiarek. Ponadto możesz zakupić przewód ograniczający, którym dokładnie wyznaczysz i oddzielisz obszar jaki ma zostać skoszony przez robota Ambrogio. Kosiarki Ambrogio zasilane są wydajnymi akumulatorami litowo-jonowymi, są one znacznie mniej awaryjne od tradycyjnych silników oraz pozwalają na skumulowanie dwa razy więcej energii. Warto również wiedzieć, że akumulatory litowo-jonowe to obecnie najlżejsze urządzenie zasilające dostępne na rynku i są często wykorzystywane w różnego typu sprzęcie elektronicznym, aby poprawić jego jakość i funkcje użytkowe.

Roboty koszące Ambrogio mogą być sterowane i zarządzane za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Pozwala ona przede wszystkim na zdalne rozpoczynanie i zatrzymywanie pracy robota, uzyskanie informacji o jego pracy i występujących anomaliach, odpowiednie programowanie czasu pracy i zmianę innych ustawień, podaję lokalizację robota w przypadku jego kradzieży!

Zapytaj eksprertów i zainwestuj w piękny ogród!

Sztab naszych specjalistów chętnie odpowie na wszelkie pytania i szerzej opowie o naszym asortymencie, ułatwiając tym samym wybór najodpowiedniejszego z robotów koszących, bądź niezbędnych akcesoriów. Gorąco zachęcamy do kontaktu o zapraszamy na zakupy!